Kayseri Valimiz Süleyman Kamçı, İlçemiz muhtarlarıyla bir araya gelerek, muhtarlarımızın  sorun ve taleplerini dinlediler.
 
Ziyareti kapsamında ilk olarak  Kaymakamlığımızı ziyaret ettiler ve  İlçe Kaymakamımız Burak Dertlioğlu, Belediye Başkanı Fahrettin Işık,  Jandarma Komutanı,  Emniyet Amiri ile daire amirleri  tarafından karşılandılar. Karşılama sonrasında Kaymakamlığımızda  Tomarza’nın sosyal, kültürel ve ekonomik durumunun yanı sıra eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üst yapı durumları hakkında İlçe Kaymakamımız Burak Dertlioğlu’ndan detaylı bilgi aldılar.
 
Ziyareti kapsamında Tomarza Belediyesi’ni de ziyaret eden Kayseri Valimiz Süleyman Kamçı  Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık’tan Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında brifing aldılar.
 
Daha sonra Tomarza ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Kayseri Valimiz Süleyman Kamçı , "Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları" çerçevesinde gerçekleştirilen bu buluşmaların mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmek, muhtarların dile getirdikleri istek, talep ve sorunlarını dinleyerek süratle çözüm üretmek amacını taşıdığını ifade ettiler.
 
Muhtarların talep ve sorunlarına hızla çözüm üretmek amacıyla Tomarza’da düzenlenen toplantıya, Kayseri Valimiz Süleyman Kamçı, İlçe Kaymakamı Burak Dertlioğlu, Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, daire amirleri ile muhtarlar katıldılar.
 
 
Toplantı, muhtarların mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan iletmesi ile devam etti. Toplantının sonunda muhtarlarla günün anısına toplu fotoğraf çekildi.